اطلاعیه‌ی دبیرخانه‌ی کمیته مرکزی حزب کومه‌له کردستان ایران

اطلاعیه‌ی دبیرخانه‌ی کمیته مرکزی حزب کومه‌له کردستان ایران در مورد شبکه‌ی منحط، بازجومسلک و شبهه فاشیست من و تو

مدتی است شبکه‌ی فاشیستی منوتو کارزاری بر علیه جنبش کردستان به راه انداخته و همانند کانال‌های پروپاگاندای جمهوری اسلامی، تمام تلاش خود را برای بدنام نمودن جنبش کردستان و احزاب شناخته‌شده‌ی آن به کار گرفته است.
اخیرا نیز مسئولان و مجریان این شبکه در اقدامی کاملا هماهنگ در شبکه‌های اجتماعی، حملات خود را به روی حزب کومه‌له کردستان ایران متمرکز کرده‌اند. وقاحت و گستاخی را تا جایی به‌پیش برده‌اند که به طور علنی برای اعدام اعضای کومه‌له و پیشمرگان کردستان  توسط جنایتکاران جمهوری اسلامی کف می‌زنند. همچنین مدیر این شبکه در نمود یکی از بازجو-خبرنگاران جمهوری اسلامی لیست اعضا و هواداران ما را طلب می‌کند، احتمالا برای انتقال نامشان به همکارانی در تاریکخانه‌های وزارت اطلاعات برای بازداشت و متعاقبا اعدام‌های بیشتر.

حزب کومه‌له کردستان ایران ضمن محکوم کردن شدید این اقدامات رسانەای و این نوع دشمنی آشکار با جنبش آزادیخواهانه‌ی کردستان، جنبشی کە همیشه سنگر آباد و آوانگارد مقابله با جمهوری اسلامی بوده، از همه آزادی‌خواهان ایران انتظار دارد این شبکه‌ی فاشیستی را محکوم و بایکوت کنند.
مقایسه کردن حزب کومه‌له کردستان ایران با بیش از ٥٠ سال سابقه‌ی مبارزاتی و هزاران شهیدی که جانشان را تقدیم جنبش آزادیخواهی در کردستان و ایران کرده‌اند با داعش، تنها در چهارچوب وقاحت و افکار فاشیستی این شبکه و مسئولان بی خردش محلی از اعراب دارد، وگرنه آزادیخواهان ایران و آن‌هایی که پیراهنی در راه آزادی پاره کرده‌اند با حزب ما و کارنامه‌ی درخشان آن آشنایی دارند و در این باب نیازی به توضیح نیست.
یادآوری می‌کنیم در این برهه‌ی حساس از تاریخ کشور، تخریب باورهای مشترک و دوقطبی‌سازی‌هایی از این دست  تنها و تنها میتواند حاکمان جمهوری اسلامی را خشنود سازد و بس.

در آخر نیز یادآور می‌شویم حزب کومه‌له کردستان ایران، حق قانونی خود برای طرح شکایت در دادگاه‌های بین‌المللی و اروپایی را به دلیل اتهامات بی اساس، نفرت‌پراکنی و مقایسه‌ی حزب ما با داعش محفوظ می‌داند.

حزب کومەلە کردستان ایران
دبیرخانە کمیتە مرکزی
٢٠٢٣/٣/٧2717 بار دیده شده‌‌‌‌

PM:09:27:07/03/2023